Geleceğin hareket serbestliği için fikirler

Endüstri çözümleri

Geleceğin hareket serbestliği için fikirler

Endüstriyel ve büyük müşteriler için bizim uzmanlığımız

Hella Gutmann Solutions, tüm markalar ile uyumlu olan diyagnoz teknolojisinde dünya liderlerinden biridir. Birçok model jenerasyonlarına kadar geri giden tecrübelerimiz otomotiv teknolojisinin genel bir portresini sunar. Bir yenilik ortağı olarak, tüm otomotiv endüstrisi genelindeki üreticilere ve servislere yardımcı olmaya hazırız. Müşteri ihtiyaçlarına göre yeni sistemlerin ve atölye donanımlarının geliştirilmesinde kişisel yazılım ve donanım çözümlerine kadar proje ile ilgili danışmanlık hizmetleri hakkında araç elektronik ve elektiriği için yeterli derecede teknik eğitim hizmetlerimiz bulunmaktadır.

  • Diyagnostik ve Telematik
  • Donanım ve yazılım geliştirme
  • Teknik eğitimler
  • Araç verileri ve müşteri taleplerine göre özel uyarlamalar

 

<div/>

Sizin avantajınız bilgi ve deneyim

35.000'den fazla modellerde bilgi ve deneyim

Tüm Hella ağının deneyimlerini kullanın ve mühendis, teknisyen ve uzmanlarımızın geniş bir bilgi tabanından yararlanın. Tüm markalar ile uyumlu olan araç diyagnozu ve servis uzmanları olarak her marka ve otomobilin her köşesini biliyoruz, bazen üreticinin kendisinden de daha iyi. Hella Gutmann Solutions, endüstriyel müşterilerle yeni teknik çözümleri aramanıza ve mevcut sistemleri optimize etmenize yardımcı olabilir. İlham verici fikir alışverişleri ya da gerçekten iyi bir fikir mi arıyorsunuz? Paylaşacağınız soru ve sorunlarınız bizi mutlu eder.

Kontakt

Werden Sie Partner
Ihr Beratungsteam:

Başka sorularınız mı var?

Bizim FAQ (sıkça sorulan sorular) sayfasında Hella Gutmann çözüm dünyasını keşfetmek için tüm sorularınıza cevaplar bulunmaktadır.

Başka sorularınız mı var?
FAQ sayfasına gitme

Kariyer

Ekibimizde her zaman zeki ve yetenekli insanlar arıyoruz. Siz de şimdi Hella Gutmann Solutions'a katılın.

Kariyer
Boş kontenjanlar

Yeni

Newsroom'da Hella Gutmann Solutions dünyasındaki en güncel bilgileri bulabilirsiniz.

Yeni
Newsroom
…Hella Gutmann Solutions uzun yıllardır güvenilir bir ortağımızdır. Yenilikçi bir işbirliği için ihtiyacımız olan her şeyi tek elden sağlayan iletişim kurulacak kişi...

Ralf Gores

A.T.U Auto-Teile-Unger GmbH & Co. KG

Weiden

Login

Passwort vergessen?

Jetzt registrieren