Odpowiednie rozwiązanie dla każdego miejsca pracy

Diagnoza

Odpowiednie rozwiązanie dla każdego miejsca pracy

Witamy w rodzinie mega macs

Diagnoza, dane, technika pomiarowa. Prawdziwy multitalent dla warsztatów, które nie chcą kompromisów, tylko poszukują najwydajniejszych systemów diagnostycznych na świecie.

Diagnoza mega macs 66 i badanie emisji spalin HG4 w jednej nowoczesnej stacji. Wydajna urządzenie, które pomoże ci sprostać wszystkim wymaganiom.

Super szybka diagnostyka w kompaktowej formie. Z najnowocześniejszą techniką pomiarową i inteligentnymi funkcjami do prac serwisowych i naprawczych.

Mobilne urządzenie do szybkiej diagnozy. Od przyjęcia pojazdu, przez ocenę pojazdów używanych do jazdy próbnej. mega macs 42SE jest dobrym towarzyszem na każdym etapie pracy i komunikuje się z każdym sterownikiem.

Pierwsze rozwiązanie diagnostyczne na komputer, które zasługuje na nazwę mega macs. Przekształca komputer warsztatowy w wydajną stację diagnostyczną i zwiększa elastyczność pracy.

Nasze rozwiązania diagnostyczne dla warsztatów pojazdów jednośladowych i salonów samochodowych pracujących również z motocyklami. Dla jeszcze szybszej i bezpieczniejszej pracy przy wszystkich ważniejszych markach motocykli.

mega macs 66

Król pośród urządzeń diagnostycznych

Od lat mega macs 66 należy do najbardziej popularnych urządzeń diagnostycznych na świecie. Jego duży ekran dotykowy umożliwia szybki dostęp do wszystkich systemów pojazdu. Wybór pojazdu, diagnoza i komunikacja ze sterownikami są intuicyjne. A dzięki opcji Repair Plus zawsze będą Państwo o krok do przodu przed konkurencją.

 • Numer jeden w diagnostyce
 • Z wieloma praktycznymi możliwościami rozszerzeń
 • Ponad 15.000 zadowolonych klientów
Dowiedz się więcej
Król pośród urządzeń diagnostycznych

Kontakt

Immer für Sie da.
Ihr Beratungsteam:

compaa macs

Diagnoza i analiza spalin w jednym

macs compaa jest rozwiązaniem diagnostycznym z już zintegrowaną funkcją analizy spalin. Oznacza to połączone siły mega macs 66 i mega compaa HG4. Wszystko idealnie dopasowane i połączone w jedną solidną stację z wyjątkowo dużym wyświetlaczem dla jeszcze łatwiejszej pracy.

 • Uniwersalna diagnoza i analiza spalin w jednym 
 • Dla pojazdów benzynowych i diesel
 • Analiza spalin zgodnie z podręcznikiem V (Niemcy)

Dowiedz się więcej
Diagnoza i analiza spalin w jednym

mega macs 56

Młody i dziki

Nowy mega macs 56 jest nie tylko wyjątkowo kompaktowy, lecz także bardzo zwinny, gdy chodzi o komunikację z pojazdem i interpretację kodów usterek. Ten wszechstronny talent wyposażony jest w ekstra szybki procesor i umożliwia doposażenie wysokowydajnego modułu pomiarowego w niezwykle precyzyjny multimetr. Funkcje diagnostyki, techniki pomiarowej i Repair-Plus w połączeniu z mega macs 56 zrobią z każdego mistrza diagnozy.

 • Ekstra szybka diagnostyka i wyszukiwanie usterek 
 • Najnowocześniejsza technika pomiarowa 
 • Kompaktowy i lekki do zastosowań mobilnych

Dowiedz się więcej
Młody i dziki

mega macs 42 SE

Ekspert od mobilnej diagnostyki

mega macs 42SE ułatwia przyjęcie pojazdu, szybką diagnozę i wyszukiwanie usterek w warsztatach obsługujących dużo różnych marek i modeli pojazdów. To poręczne urządzenie komunikuje się ze wszystkimi odpowiednimi sterownikami w pojeździe, dostarcza informacji na temat komponentów i miejsc montażu i wskazuje wszystkie specyficzne cechy pojazdu.

 • Ergonomiczny i mobilny 
 • Diagnoza i interpretacja kodów usterek wszystkich systemów
 • Bardzo długi czas pracy akumulatora

Dowiedz się więcej
Ekspert od mobilnej diagnostyki

mega macs PC

Szybka diagnostyka dla firm usługowych i przy przyjęciu pojazdu

Jeszcze nigdy praca z najnowocześniejszą techniką diagnostyczną Hella Gutmann nie była tak prosta i tania. mega macs PC przekształca twój komputer warsztatowy, laptop lub nawet tablet w nowoczesny sprzęt diagnostyczny dla wszystkich ważnych prac przy pojeździe.

 • Ekonomiczne rozwiązanie diagnostyczne
 • Specjalne pakiety dla firm usługowych i sieci
 • Maksymalna gama marek i modeli
Dowiedz się więcej
Szybka diagnostyka dla firm usługowych i przy przyjęciu pojazdu

Diagnoza motocykli

Idealnie dopasowane rozwiązania dla pojazdów jednośladowych

W dzisiejszych czasach nawet motocykle posiadają dużą liczbę sterowników i elektronicznych asystentów. Bez odpowiedniego sprzętu diagnostycznego nie da się zrobić prawie nic. Hella Gutmann oferuje elastyczne rozwiązania dla warsztatów pojazdów jednośladowych i salonów samochodowych, które nie chcą przegapić zysków z naprawy motocykli.

 • Skuteczna diagnostyka motocykli
 • jako uzupełnienie testera mega macs lub rozwiązanie autonomiczne do użytku na komputerze
 • Maksymalna gama marek i modeli

Dowiedz się więcej
Idealnie dopasowane rozwiązania dla pojazdów jednośladowych

UNSERE PARTNER FÜR IHREN ERFOLG IN DER WERKSTATT

Zaloguj się

Podaj swój login i hasło aby się zalogować:

Nie pamiętasz hasła?

Jetzt registrieren