Młody i dziki

mega macs 56

Młody i dziki

Super szybka diagnostyka w kompaktowej formie

Nowy mega macs 56 jest nie tylko wyjątkowo kompaktowy, lecz także bardzo zwinny, gdy chodzi o komunikację z pojazdem i interpretację kodów usterek. Ten wszechstronny talent wyposażony jest w ekstra szybki procesor i umożliwia doposażenie wysokowydajnego modułu pomiarowego w niezwykle precyzyjny multimetr. Funkcje diagnostyki, techniki pomiarowej i Repair-Plus w połączeniu z mega macs 56 zrobią z każdego mistrza diagnozy.

  • Ekstra szybka diagnostyka i wyszukiwanie usterek
  • Najnowocześniejsza technika pomiarowa
  • Kompaktowy i lekki do zastosowań mobilnych

Klasa premium w zakresie urządzeń kompaktowych

Nowoczesne pojazdy są coraz bardziej skomplikowane przez coraz bardziej kompleksowe i zaawansowane technologicznie komponenty. Bez szybkiej identyfikacji pojazdu, niezawodnej diagnostyki usterek, dostępu do obszernej bazy danych i części zamiennych oraz profesjonalnego wsparcia, lukratywne z pozoru zlecenie naprawy bardzo szybko może okazać się groźną pułapką finansową, ponieważ trudno będzie obarczyć klienta kosztami za długie poszukiwanie przyczyn awarii.

mega macs 56 to kompaktowy, lekki i niezawodny system wyświetlający propozycje usunięcia odczytanych kodów usterek w czasie rzeczywistym. Na życzenie nawet z opcjonalną wysokiej jakości i bardzo czułą techniką pomiarową z wieloma dodatkowymi funkcjami.

Inne ujęcia

mega macs 56
mega macs 56

mega macs 56

mega macs 56
mega macs 56

mega macs 56

mega macs 56
mega macs 56

mega macs 56

DTVCI
DTVCI

DTVCI

...oprócz wysokiej jakości sprzętu Hella Gutmann liczy się dla nas jest to, że dzięki bierzącym aktualizacjom zawsze mamy dostęp do najnowszych osiągnięć...

Jan Noiosi

Autoservice Noiosi

Gottenheim, Niemcy

UNSERE PARTNER FÜR IHREN ERFOLG IN DER WERKSTATT

Zaloguj się

Podaj swój login i hasło aby się zalogować:

Nie pamiętasz hasła?

Jetzt registrieren