Tuning komputera warsztatowego

mega macs PC

Tuning komputera warsztatowego

Porządny jak Hella Gutmann, oszczędny jak Szkot

Naprawy i prace serwisowe ponad 35.000 modeli pojazdów z pomocą mega macs PC odbywają się szybko oraz w bezkonkurencyjnej cenie. Oprogramowanie komunikuje się ze wszystkimi istotnymi sterownikami i można je zainstalować na niemal każdym standardowym komputerze. Odczyt kodów usterek, reset interwałów serwisowych lub kalibracja systemów i komponentów pojazdu po demontażu - to wszystko potrafi mega macs PC. Praca z nim przebiega intuicyjnie i pewnie przy pomocy komputerowej myszy.

  • Komunikacja sterowników ze wszystkimi ważniejszymi systemami pojazdu
  • Wsparcie serwisowe przy pracach specjalnych jak np. szklarstwo lub lakiernictwo
  • Maksymalny zasięg działania - minimalna kompleksowość użytkowania

 

<div/>

Pimp your PC

To pierwsze i jedyne oprogramowanie firmy Hella Gutmann, które przemienia komputer warsztatowy w wydajną stację diagnostyczną. System został stworzony specjalnie dla małych i średnich warsztatów, które wykonują wiele prac serwisowych i napraw. Otrzymasz dostęp do wszystkich istotnych danych technicznych pojazdu, schematów połączeń, informacji o bezpiecznikach i przekaźnikach, wartościach roboczych, danych paska zębatego i innych. Za pomocą łatwego w obsłudze interfejsu możliwa będzie komunikacja z wszystkimi istotnymi systemami pojazdów i ich adaptacja. Ważne etapy pracy posiadają szczegółowe opisy i opatrzone zdjęciami przykłady rozwiązań problemu, pozwalające oszczędzić mnóstwo cennego czasu. W ten sposób podniesiesz jakość swojej pracy i zapewnisz sobie zaufanie klienta.

Inne ujęcia

mega macs PC
mega macs PC

mega macs PC

mega macs PC
mega macs PC

mega macs PC

DTVCI
DTVCI

DTVCI

mega macs PC, interaktywne schematy połączeń
mega macs PC, interaktywne schematy połączeń

mega macs PC, interaktywne schematy połączeń

...rozwiązanie to sprawdza się tak dobrze w naszej codziennej pracy, że poleciłem mega macs PC mojemu bratu w Turcji. On też obecnie korzysta z niego w warsztacie...

Sadik Altintas

Autoservice Altintas

Gärtingen, Niemcy

UNSERE PARTNER FÜR IHREN ERFOLG IN DER WERKSTATT

Zaloguj się

Podaj swój login i hasło aby się zalogować:

Nie pamiętasz hasła?

Jetzt registrieren