Her çalışma ortamı için uygun çözüm

Diyagnoz

Her çalışma ortamı için uygun çözüm

mega macs ailesine hoş geldiniz

Diyagnoz, veriler, ölçüm teknikleri. Hiçbir şeyden ödün vermek istemeyen ve dünyadaki en yüksek performanslı diyagnoz sistemlerinden birini arayan atölyeler için çok yönlü bir araçtır.

mega macs 66'nın diyagnoz ve HG4'ün egzoz gazı kontrol işlemleri modern bir istasyonda birleştirildi. Bu, atölyelerin zorlu günlük çalışmalarında işlerini daha hızlı yapabilecekleri bir çalışma istasyonudur.

Kompakt bir formatta hızlı diyagnoz. Ekonomik servis ve tamir çalışmaları için en modern ölçüm teknolojisi ve akıllı genişletme fonksiyonları ile.

Hızlı diyagnoz için mobil bir cihazdır. Araçların incelenmesinden kullanılmış araçların değerlendirmesine ve test sürüşlerine kadar mega macs 42SE tüm çalışmalarınızda size eşlik eder ve tüm kumanda üniteleriyle iletişim kurar.

mega macs adını hak eden ilk bilgisayar diyagnozudur. Günlük çalışmalarınızda daha fazla esneklik sağlamak için atölye bilgisayarınızı tam teşekküllü bir diyagnoz istasyonu haline getirin.

Motosiklet atölyeleri ve motosiklet bağlantısı olan otomobil bayileri için diyagnoz çözümlerimiz. İlgili tüm motosiklet markalarında daha hızlı ve daha güvenli çalışmalar için.

mega macs 66

Diyagnoz cihazları kralı

Yıllardır mega macs 66, dünyanın en popüler profesyonel diyagnoz cihazlarından biri olmuştur. Geniş dokunmatik ekran üzerinden tüm araç sistemlerine hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. Araç seçimi, diyagnoz ve kumanda ünitesi iletişimi çok kolay gerçekleştirilir. Ve Repair Plus ile, bilgi olarak rekabette her zaman bir adım önde olursunuz.

 • Diyagnoz için bir numara
 • Çok çeşitli pratik genişletilebilme seçenekleri olan
 • 15.000'in üzerinde memnun müşteri
Daha fazla bilgi
Diyagnoz cihazları kralı

Kontakt

Immer für Sie da.
Ihr Beratungsteam:

compaa macs

Hem diyagnoz ve hem egzoz gazı kontrolü

compaa macs, egzoz muayenesi de yapabilen bir diyagnoz çözümüdür. Yani mega macs 66 ile mega compaa HG4'ün güçleri kombine edilmiştir. Her şey mükemmel bir şekilde uyumlu hale getirilmiş ve işinizi daha da kolaylaştırmak için bunlar ekstra büyük ekranla sağlam bir istasyonda bir araya getirilmiştir.

 • Çoklu marka diyagnoz ve hem de egzoz muayenesi 
 • Benzinli ve dizel araçlar için kombine
 • Yönergelere göre egzoz gazı kontrolü

Daha fazla bilgi
Hem diyagnoz ve hem egzoz gazı kontrolü

mega macs 56

Genç ama deneyimli

Yeni mega mac 56, sadece kompakt değil aynı zamanda araç iletişimi ve arıza kodlarının yorumlanması sözkonusu olduğunda sansar gibi de hızlıdır. Çok yönlü ekstra hızlı bir işlemci ile donatılmış ve son derece hassas multimetre ile yüksek performanslı bir ölçüm tekniği modülü güçlendirmesine olanak sağlar. Diyagnoz, ölçüm tekniği ve Repair Plus sizi mega macs 56 yardımı ile bir diyagnoz ustası yaparlar.

 • Ekstra hızlı diyagnoz ile arıza bulma ve giderme 
 • Modern ölçüm tekniği 
 • Mobil kullanım için kompakt ve hafif

Daha fazla bilgi
Genç ama deneyimli

mega macs 42SE

Mobil diyagnoz uzmanı

mega macs 42SE, çok sayıda farklı marka ve modelle çalışan atölyelerde hızlı diyagnozda, arıza bulma ve giderme gibi araçların incelenmesinde yardımcı olur. Kullanışlı bu cihaz, araçtaki ilgili tüm kumanda üniteleriyle iletişim kurar, bileşenler ve montaj pozisyonları hakkında bilgi sağlar ve aracın tüm spesifik özelliklerini bir tuş dokunuşuyla görüntüler.

 • Kullanışlı ve mobil bir şekilde kullanılabilir 
 • Tüm sistemlerin diyagnozu ve hata kodu yorumlamaları
 • Çok uzun batarya ömrü

Daha fazla bilgi
Mobil diyagnoz uzmanı

mega macs PC

Servis çalışmaları ve araçların incelenmesi için hızlı diyagnoz

Hella Gutmann'ın en modern diyagnoz teknolojisi ile çalışmak hiç bu kadar kolay ve uygun fiyatlı olmamıştı. mega mac PC atölyenizdeki bilgisayarınızı, dizüstü ve hatta bir tablet bilgisayarınızı tüm önemli günlük çalışmalarınız için modern bir diyagnoz cihazına dönüştürür.

 • Ekonomik diyagnoz çözümü
 • Servis atölyeleri ve zincirleri için özel paketler
 • Maksimum marka ve model kapsamı
Daha fazla bilgi
Servis çalışmaları ve araçların incelenmesi için hızlı diyagnoz

Motosiklet diyagnozu

Motosikletler için güç paketleri

Modern motosikletler artık çok sayıda kumanda üniteleri ve elektronik yardımcılarla donatılmıştır. Diyagnoz olmadan neredeyse hiçbir şey yapılamaz. Hella Gutmann, motosiklet tamirlerinden elde edilen geliri kaçırmak istemeyen motosiklet atölyeleri ve otomobil bayileri için esnek çözümler sunmaktadır.

 • Ekonomik motosiklet diyagnozu
 • Bir mega macs için tamamlayıcı veya bilgisayar için tek başına bir çözüm olarak
 • Maksimum marka ve model kapsamı

Daha fazla bilgi
Motosikletler için güç paketleri

UNSERE PARTNER FÜR IHREN ERFOLG IN DER WERKSTATT

Login

Passwort vergessen?

Jetzt registrieren