Atölyedeki bilgisayarınız için ayarlanması

mega macs PC

Atölyedeki bilgisayarınız için ayarlanması

Hella Gutmann kalitesine sahip ve tabiki para tasarrufu ile eşanlamlı

mega macs PC ile 35.000'den fazla araç modeli üzerinde tamir ve servis hizmetini çok kısa bir sürede verin - ve inanılmaz düşük maliyetli bir bir fiyata. Bu yazılım hemen hemen her bilgisayara kurulabilir ve ilgili tüm kumanda üniteleriyle iletişim kurabilir. Hata kodlarını okuyun, muayene aralığını sıfırlayın veya sistemi ve yeni kurulumlarından sonra araç bileşenlerini kalibre edin. Bunların hepsini mega macs PC ile bir fareye tıklayarak kolay ve güvenli bir şekilde yapın.

  • İlgili tüm araç sistemleri ile kumanda ünitesi iletişimi
  • Oto cam servisi veya boya atölyesi gibi özel çalışmaları olan atölyeler için servis desteği
  • Minimum kullanım zorluğunda maksimum araç kapsamı

 

<div/>

Atölyedeki bilgisayarınızla tanıştırın

Bilgisayarınızı tam teşekküllü diyagnoz istasyonu haline getiren Hella Gutmann Solutions'dan ilk ve tek yazılım çözümüdür. Sistem, özellikle çok sayıda servis ve tamir çalışmaları gerçekleştiren küçük ve orta ölçekli atölyeler için tasarlanmıştır. Tüm ilgili teknik araç verilerine, devre şemalarına, sigorta ve röleler için bilgilere, işçilik değerlerine, triger kayışı verilerine ve çok daha fazlasına erişmenizi sağlar. Kullanımı kolay kullanıcı arayüzü tüm önemli araç sistemleri ile iletişim kurmanızı ve gerekirse yeniden başlatmanızı sağlar. Tüm önemli çalışmalarınız ve servis adımlarınız için değerli zamanınızdan tasarruf sağlayacağınız ayrıntılı açıklamalar ve resimli çözüm önerilerine ulaşabilirsiniz. Böylece işinizin kalitesini arttırarak müşterilerinizin güvenini kazanırsınız.

Diğer görünümler

mega macs PC
mega macs PC

mega macs PC

mega macs PC
mega macs PC

mega macs PC

DTVCI
DTVCI

DTVCI

Etkileşimli devre şemaları
Etkileşimli devre şemaları

Etkileşimli devre şemaları

...bu çözüm, günlük işlerimizde kendisini çok iyi kanıtladı ve mega macs PC'yi Türkiye'deki kardeşime tavsiye ettim. O da, bu çözüm ile şimdi profesyonel bir şekilde çalışıyor...

Sadik Altintas

Autoservice Simon

Gärtingen

UNSERE PARTNER FÜR IHREN ERFOLG IN DER WERKSTATT

Login

Passwort vergessen?

Jetzt registrieren